ÕPITUBA VILJANDIS Mixed media kuuseehtedJõulueelsel ajal ihkab hing ilu ja sära. Unusta ära ilmetud plastmassist kuusekuulid! 
Sellel aastal võiks oma jõulukuuske üllatada mixed media ehetega! 

Antud õpituba toimub esmakordselt just Viljandis!
Õpitoas valmistame kahte suurt kuusekuuli, kasutades erinevaid mixed media kunstis populaarseid materjale. Tutvume kahe erineva tehnikaga. Loome pühade meeleolu värvide, litrite ja särapulbritega!

Õpituba toimub 21. oktoobril 2017 algusega kl 11.00
aadressil C. R. Jakobsoni 11, Viljandi (Leola maja 3. korrus, VAU! fotostuudio ruum).
Õpitoa keeled on eesti ja vene keel.
Kestvus: 4 h 


Kaasa võtta: käärid, paar sünteetilist pintslit (peenike ja lai), juukseföön, olemasolu korral kuumaliimi püstol liimipulkadega ja embossing´u föön.


Hind: 40 € 
Osalejate arv on piiratud. Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks 15 €. Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus e-mailile MagicAtticDesign@gmail.com. Koos kinnitusmeiliga saate ka ettemaksuarve. Ettemaksu suurus on 15 €. Ülejäänud summa (25 €) tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kui Te ei saa mingil põhjusel õpitoast osa võtta, siis palume meile teada anda hiljemalt 7 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saame ka ettemaksu tagastada. Hiljem ei ole tagastamine kahjuks võimalik. Küll saate enda asemel kedagi teist koolitusele saata.
Lisainfo: 55664252, MagicAtticDesign@gmail.com.


Maria Lillepruun on mixed media kunstnik, paberikunstnik ja scrapbooker, koolitaja, polükroomsete objektide konservaator. Tal on Eesti Kunstiakadeemia magistrikraad restaureerimises, mistõttu teab ta kõike materjalide kunstlikust vanandamisest. Mixed media´s harrastab ta erinevaid stiile, kuid eelistab teistele vintage`i, eco´d ja grunge`i. Maria loob seinapannoosid, fotoalbumeid, märkmikke, õnnitluskaarte, toadekoori ja 3D kunstiobjekte. Ta on mitme laserväljalõigete ja templite brändide disainer ja kuulub ukraina kunstitoodete suurtootja Fabrika Decoru disainmeeskonda. Teda on tänaseks kutsutud üle 50 paberi- ja mixed media kunsti kajastavatesse blogidesse külalisena oma töid näitama. Ta on osalenud arvukates väljakutseblogide konkurssides ja on olnud võitjaks või parimate hulgas üle 100 korra.