KAKS ÕPITUBA TARTUS 29.04.2017

KEVAD MIXED MEDIA'S!

Koolitaja: Maria Lillepruun (loe rohkem teksti lõpus)


(На русском языке читай о живых МК в Тарту ЗДЕСЬ)

29. aprillil 2017 korraldame TARTUS kaks mixed media õpituba
Õpitoad toimuvad aadressil Tähtvere 4, Tartu (II korrus)
Õpitoa keeled on eesti ja vene keel

ÕPITUBA #1:  Maalilised šokolaaditaskud 
29.04.2017 kell 11.00-14.00
Hind: 32 EUR

Selles õpitoas tutvustatakse mixed media tulevikutoodet - kuivi värve! Nad on kõige universaalsem kunstitoode, mida üks mixed media kunstnik omada võiks! Lisaks tutvustatakse paljudele veel tundmatut läbipaistvat tekstuurgeeli ja selle võimalusi. Kolmandaks saavad kõik osalejad tutvuda vahvate vesipintslitega! Neljanda teemana käsitletakse ProMarkeri viltpliiatseid - supervahendit laserväljalõigete dekoreerimisel! 
Õpituba on põnev edasijõudnutele, kuid keerulisuse poolest sobib ka algajatele. Alates vanusest 14. a.

Õpitoa raames valmivad KAKS kevadist šokolaaditaskut Teie valitud värvigammas - soojad, ilusad, harmoonilised kingitused (kas sünnipäevaks või niisama) Teie armsatele inimestele. 
NB! Allpool toodud näidistel on Lihavõttepühadeks tehtud šokolaaditaskud. 29. aprillil valmistame sarnaseid mixed media šokolaaditaskuid lilledega ILMA munade või muu kindla püha temaatikata.

Iga osaleja saab: 
  • personaalse materjalidekomplekti 
  • universaalse šokolaadikarbi šablooni
  • uued teadmised maailma trendidest mixed media´s
  • üllatuse 🍭
  • uued teadmised dekoori kompositsioonis ja aktsentide asetamises
  • kaks maalilist kevadist šokolaaditaskut koju viimiseks :)

Kaasa tuleb võtta: kuumaliimi püstol ja liimipulgad, käärid, tavaline juukseföön, 2 erisuuruses pehmet sünteetilist pintslit.

ÕPITUBA #2:  Mixed media lõuend 
29.04.2017 kell 14.30-19.00
Hind: 45 EUR

Väga põnev meistriklass mixed media ja scrapbooking'u fännidele! Õpituba on mõeldud eelkõige neile, kes huvituvad mixed media töödest, materjalidest ja tehnikatest. Õpitoas jagab koolitaja oma kogemust mixed media´s, näitab mõningaid töid, räägib erinevatest tehnikatest ja näitab kõike ette. Vastab küsimustele ja jagab soovitusi algajatele. Tähelepanu keskpunktis on pildiga mixed media lõuendite ja lehekülgete ülesehitamise algoritm ja kompositsioon. Töötame tekstuurpasta, sprei-värvide, templite, embossing-puudrite, laserväljalõigete ja toppingutega.

Õpituba sobib ka algajatele. Alates vanusest 14. a.
BOONUS! Kõik osalejad saavad kaasa koolitaja kursuse "Mixed media alused" lühikonspekti (täiendatud kujul)!!!

Õpituba on äärmiselt loominguline! Selle raames saavad kõik personaalse materjalidekomplekti ja valmib mixed media lõuend (30x30 cm), mida saab hiljem seinale riputada (soovi korral ka raamida). Keskset osa mängib lõuendil foto, seega kaasa tuleb kindlasti võtta üks (või mitu, et saaks valida või kombineerida) hea kvaliteediga pilt, soovitavalt portree. Pilt võib olla ruudu-, ringi- või ristkülikukujuline, sobivad erinevad suurused alates 7x7 cm kuni 13x13cm. Pildist lähtuvalt otsustame ka lõuendi stilistikat.

Koolitaja poolt on kõik mixed media materjalid ja hulganisti erinevat dekoori.
Osalejatel tuleb kaasa tuua: kartongi lõikavad käärid, föön, mitu erinevat sünteetilist pintslit. Kui kodus on, siis ka embossing´u föön, kuumaliimipüstol liimipulkadega ja oma lemmikmaalinuga. Mõelge palun ka läbi kuidas viite valmistööd koju.

MEELDIVA VAHEPALANA on tee/kohv ja väike õnneloos kõigi osalejate vahel :)


NB! Igal ühel valmib täiesti unikaalne kunstiobjekt. Koolitaja lõuendid ja scrap-leheküljed on lihtsalt näidiseks.

REGISTREERIMINE:  

Osalejate arv on piiratud. Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks. 

Esimese õpitoa hinnaks on 32 €. 
Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus MagicAtticDesign@gmail.com Koos kinnitusmeiliga saate ka ettemaksuarve. Ettemaksu suurus on 12 €. Ülejäänud summa (20 €) tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kui Te ei saa mingil põhjusel õpitoast osa võtta, siis palume meile teada anda hiljemalt 10 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saame ka ettemaksu tagastada. Hiljem ei ole tagastamine kahjuks võimalik. Küll saate enda asemel kedagi teist koolitusele saata. Lisainfo: 55664252, MagicAtticDesign@gmail.com.

Teise õpitoa hinnaks on 45 €. 
Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus MagicAtticDesign@gmail.com Koos kinnitusmeiliga saate ka ettemaksuarve. Ettemaksu suurus on 15 €. Ülejäänud summa (30 €) tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kui Te ei saa mingil põhjusel õpitoast osa võtta, siis palume meile teada anda hiljemalt 10 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saame ka ettemaksu tagastada. Hiljem ei ole tagastamine kahjuks võimalik. Küll saate enda asemel kedagi teist koolitusele saata. Lisainfo: 55664252, MagicAtticDesign@gmail.com.

Kui soovite mõlemast õpitoast osa võtta, saab ettemaksu sooritada ühe ülekandega (27 €.)

Maria Lillepruun on mixed media kunstnik, paberikunstnik ja polükroomsete objektide konservaator. Tal on Eesti Kunstiakadeemia magistrikraad restaureerimises, mistõttu teab ta kõike materjalide kunstlikust vanandamisest. Mixed media´s harrastab ta erinevaid stiile, kuid eelistab teistele vintage`i, eco´d ja grunge`i. Maria loob seinapannoosid, fotoalbumeid, märkmikke, õnnitluskaarte, toadekoori ja 3D kunstiobjekte. Ta on ukraina brändide Fabrika Decoru (mixed media tooted ja disainipaber), ScrapBox ja Artistic Line (laserväljalõiked) disainer. Teda on tänaseks kutsutud 40 paberikunsti ja mixed media kunsti kajastavate blogidesse külalisena oma töid näitama. Ta on osalenud arvukates väljakutseblogide konkurssides ja on olnud võitjaks või parimate hulgas üle 90 korra.