Live workshops / Õpitoad

Maria Lillepruun on mixed media kunstnik, paberikunstnik ja scrapbooker, koolitaja, polükroomsete objektide konservaator. Tal on Eesti Kunstiakadeemia magistrikraad restaureerimises, mistõttu teab ta kõike materjalide kunstlikust vanandamisest. Mixed media´s harrastab ta erinevaid stiile, kuid eelistab teistele vintage`i, eco´d ja grunge`i. Maria loob seinapannoosid, fotoalbumeid, märkmikke, õnnitluskaarte, toadekoori ja 3D kunstiobjekte. Ta on ukraina laserväljalõigete brändide ScrapBox ja Artistic Line disainer ja kuulub ukraina kunstitoodete suurtootja Fabrika Decoru disainmeeskonda. Teda on tänaseks kutsutud üle 40 paberi- ja mixed media kunsti kajastavatesse blogidesse külalisena oma töid näitama. Ta on osalenud arvukates väljakutseblogide konkurssides ja on olnud võitjaks või parimate hulgas ~100 korda.

Maria korraldab unikaalseid mixed media ja paberitöö koolitusi kõigile huvilistele, viib läbi loomingulisi õpitubasid erinevates firmades ja asutustes (korporatiivüritused) ja ka seltskondadele sünnipäevadel ja tüdrukuteõhtutel. Teretulnud on kõik täiskasvanud ja noored alates 14 a. Korraldada saab ka personaalseid väikerühma koolitusi (1-3 osalejat).

Alates 2017. a märtsist läheb käima tähtajatu kampaania - osale 4 õpitoas ja saad viienda osalemise TASUTA! Viiendat õpituba võid valida oma huvidest lähtuvalt ja selle maksumus ei oma mingit tähtsust!

Maria koolitustele jäetud tagasisidet saad lugeda kui vajutad allpool sõnadele Loe täpsemalt iga koolituse juures!
Мария Лиллепруун - художник-реставратор, миксмедийщик, скрапбукер, преподаватель. Имеет степень магистра Эстонской Художественной Академии. В творчестве предпочитает смешанные техники (mixed media), из стилей ей ближе всего винтаж, гранж и эко. Мария создает настенные панно, фотоальбомы, блокноты, дневники и трэвел-буки, а также открытки, декор для дома и разнообразые объемные художественные объекты. В качестве дизайнера сотрудничает с украинскими брендом миксмедийных товаров Фабрика Декору и компаниями по изготовлению лазерной вырубки ScrapBox и Artistic Line. Послужной список Марии насчитывает более 40 приглашений показать свои работы в посвященных скрапбукингу и mixed media блогах разных стран и около 100 разнообразых побед и ТОПов в челлендж-блогах по интересам.

Мария организует уникальные творческие мастер-классы в сфере миксмедийного искусства и скрапбукинга для всех желающих, проводит креативные корпоративные мастер-классы для сотрудников разных фирм и учреждений, а также заказные мастер-классы на дни рождения, девичники и дружеские вечеринки для взрослых и молодежи от 14 лет. Также возможны персональные мастер-классы и мастер-классы в мини-группах (2-3 участника) в индивидуальном темпе.

У Марии много постоянных учеников и мастер их очень ценит! Поэтому с марта 2017 г. действует бессрочная акция - посети 4 любых МК и получи 5-й В ПОДАРОК! Причем бесплатный МК можно выбрать абсолютно любой, вне зависимости от его стоимости!

Читай отзывы о мастер-классах Марии, нажимая на ссылки "Read more / Loe täpsemalt" ниже!


Mixed media basics / Mixed media alused
Read more / Loe täpsemalt
ANTUD KOOLITUS VIIAKSE LÄBI NÜÜD AINULT TELLIMUSE PEALE

     

Past workshops´pictures / Varasemate õpitubade pildid:
13.11.2016 Pärnu


Mixed media basics II/ Mixed media alused II: tekstuuriparadiis

Future workshops / Tulevased õpitoad:
Notebook: vintage, ancient and gothic / Märkmik: antiik, vintaaž ja gootika


Past workshops´pictures / Varasemate õpitubade pildid:
26.03.2016 Tallinn
Future workshops / Tulevased õpitoad:Mixed media canvas / Mixed media lõuend 

    

Past workshops´pictures / Varasemate õpitubade pildid:
Future workshops / Tulevased õpitoad:Masculine mixed media cards / Brutaalsed meestekaardid


   

Past workshops´pictures / Varasemate õpitubade pildid:
Mixed media imitation of wooden structure / Puidustruktuuri imiteerimine

   

Past workshops´pictures / Varasemate õpitubade pildid:Mixed media chololate boxes / Šokolaadikarbid mixed media elementidega

Future workshops / Tulevased õpitoad: