TÖÖTUBA Mixed media miniraamat 07.04 ja 01.05.2018 Tallinn

7. aprill 2018, kell 10.00-15.00 ja 1. mai 2018, kell 10.00-15.00 
Tallinn, Salongipäev Maarjamäel 

Magic Attic kutsub eksklusiivsele miniraamatu meisterdamise koolitusele. Õpitoas valmib vanandatud lehtedega miniraamat, mida saab soovi korral ka kaelas ehtena kanda. Õpime väikese raamatuploki köitmist (samal põhimõttel saab hiljem ka suuremaid märkmikke köita). Rakendame mixed media võtteid, uurime erinevaid lukkusid ja kinnitusi, räägime käsitööesemete aromatiseerimisest. Osalejad saavad soovi korral lõhnastada oma raamatud

Õpitoad toimuvad Magic Attic´u pesas Maarjamäel. Väike seltskond (max 4 inimest!), tee-kohv-küpsised, mõnus hubane atmosfäär, uued teemad ja hiiglaslik valik materjale.


Hind: 40.00€ / Osalejate limiit: 4
Töötoa hind sisaldab kõiki materjale.
Kestvus: 5 h

Osalejate arv on piiratud. Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks 15 €. Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus e-mailile MagicAtticDesign@gmail.com. Koos kinnitusmeiliga saate ka ettemaksuarve. Ettemaksu suurus on 15 €. Ülejäänud summa (25 €) tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kui Te ei saa mingil põhjusel õpitoast osa võtta, siis palume meile teada anda hiljemalt 7 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saame ka ettemaksu tagastada. Hiljem ei ole tagastamine kahjuks võimalik. Küll saate enda asemel kedagi teist koolitusele saata. 

LISAINFO: 55664252, MagicAtticDesign@gmail.com


Raamatute värvi ja kaunistusi saavad osalejad ise valida!