Öko stiilis märkmik mixed media kaantega TARTU

UUS ÕPITUBA TARTUS!


(на русском читай ниже)

Õpitoas valmistame Teiega botaanika elementidega mixed media kaantega öko-stiilis märkmikku. Öko teema on väga moes! Räägime öko-stiilist scrapbooking´us, töötame naturaalsete materjalide, kaasaegsete kunstivahendite ja ilusa disainpaberiga. 

Teeme valmis kaunid, vanandatud lehtede ja nelja kujundatud vahelehega rõngasköites märkmikud. Märkmikute suuruseks tuleb ca 20x11 cm. Tähelepanu on öko-stiilile iseloomulikel mixed media tehnikatel, võtetel, nüanssidel, detailidel. 

Iga osaleja saab personaalse materjalidekomplekti, millest jätkub õpitoas töötamiseks ja võib-olla ka koju kaasa võtmiseks, et öko-lainel luua veel midagi huvitavat!

Õpituba toimub 07. oktoobril 2017 algusega kl 11.00
aadressil Jaama 76-B7, Tartu (Paberikunst).
Õpitoa keeled on eesti ja vene keel.
Kestvus: 6-7 h 

Kaasa tuleb võtta: käärid, kipsinuga ja lõikematt, metallist joonlaud, tavaline juukseföön, olemasolu korral ka embossingu föön, 2-3 erisuuruses karedamat sünteetilist pintslit.

Õpituba sobib ka algajatele. Alates vanusest 14. a. 

Koolitaja: kunstnik ja restauraator Maria Lillepruun

Hind: 70 € 
Osalejate arv on piiratud. Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks 25 €. 
Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus e-mailile MagicAtticDesign@gmail.com. Koos kinnitusmeiliga saate ka ettemaksuarve. Ettemaksu suurus on 25 €. Ülejäänud summa (45 €) tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kui Te ei saa mingil põhjusel õpitoast osa võtta, siis palume meile teada anda hiljemalt 10 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saame ka ettemaksu tagastada. Hiljem ei ole tagastamine kahjuks võimalik. Küll saate enda asemel kedagi teist koolitusele saata. Lisainfo: 55664252, MagicAtticDesign@gmail.com.

Esimese rühma tagasiside:

Aleksandra M. Ma pean kohe ütlema, et see koolitus oli parim, kus ma kunagi olen osalenud. Ruumipuudust ei olnud, sai vabalt oma kohal meisterdada. Eriti meeldiv oli asjaolu, et igaühe jaoks olid ettevalmistatud kotikesed, ilusa kaunistusega ja väga rikkalikku sisuga. Tavaliselt on teistel koolitustel probleemiks olnud see, et on üks suur hulk materjale, kust kõik korraga otsivad endale midagi ja seetõttu sealt midagi ilusat, mis endale meeldiks, ei tule. Aega oli piisavalt, keegi ei kiirustanud tagant. See oli lausa lust meisterdada ja nautida kogu seda koolituse protsessi. Ka muid vahendeid oli piisavalt ja valik oli tõesti suur. Suured tänud koolituse eest, juhendamine oli väga hea, abivalmis. Hea meelega osalen ka muudel koolitustel. Aitäh uute kogemuste eest ja eriti inspiratsiooni eest! 

Ann V. Tere, Maria! Väga tore õpituba oli, suured tänud juhendamast. Minust on saanud juba mixed media sõltlane! 


Snežana H. Mariaga töötuba oli väga ja väga inspireeriv ja hariv, ei lihtne ega ka liiga keeruline. Sain teada uusi töövõtteid ja materjale. Kodus samal õhtul hoog oli nii sees, et meisterdasin kaarte poole ööni ;))) Loodan, et kohtume veel ja veel. Tänan väga!
МАСТЕР-КЛАСС 
Блокнот в эко стиле в миксмедийной обложке 


На мастер-классе мы сделаем блокнот в эко стиле с элементами ботаники и в миксмедийной обложке. Эко тема сейчас на пике моды! Поговорим с Вами об этом стиле в скрапбукинге, поработаем с натуральными материалами, современными художественными средствами и красивой дизайнерской бумагой. 

Смастерим с нуля красивые блокноты на кольцах с состаренными страничками и четырьмя оформленными разделителями. Размер блокнота будет примерно 20 на 11 см. В центре внимания свойственные эко стилю миксмедийные приемы, нюансы и детали.

Каждый участник МК получит персональный набор материалов, которых хватит как для работы на МК, так и чтобы забрать еще что-то домой. Наверняка Вам захочется продолжить творить в этом направлении!

МК пройдет 7 октября 2017. Начало в 11.00.
Место провидения: Jaama 76-B7, Tartu (Paberikunst).
Рабочи языки: эстонский и русский.
Продолжительность: 6-7 часов.

С собой стоит взять: ножницы, макетный нож, металлическую линейку и коврик для резки, фен для волос и фен для эмбоссиинга (если есть), 2-3 жестковатых синтетических кисточки разного размера.

Мастер-класс подходит для любого уровня, с 14 лет. 

Руководитель: художник и реставратор Мария Лиллепруун

Стоимость МК: 70 € 
Количество участников МК ограничено. Необходима регистрация и предоплата 25 €.

Для регистрации напишите, пожалуйста, на MagicAtticDesign@gmail.com. Мы пришлем вам ответное письмо с банковскими реквизитами. 25 € нужно будет перевести сразу, чтобы забронировать за собой место на МК. Оставшуюся часть суммы (45 €) надо будет оплатить наличными в день мастер-класса. Если по какой-либо причине Вы узнаете, что не сможете присутствовать на МК, просим Вас сообщить нам об этом за 10 дней до мастер-класса, чтобы мы смогли вернуть Вам предоплату. Позже возврат предоплаты будет, к сожалению, невозможен. Но Вы сможете прислать на МК кого-то вместо себя. Дополнительная информация: 55664252, MagicAtticDesign@gmail.com.