Eco style mixed media notebook / Öko stiilis märkmik mixed media kaantega

(на русском читай ниже)

Õpitoas valmistame Teiega botaanika elementidega mixed media kaantega öko-stiilis märkmikku. Öko teema on väga moes! Räägime öko-stiilist scrapbooking´us, töötame naturaalsete materjalide, kaasaegsete kunstivahendite ja ilusa disainpaberiga. 

Teeme valmis kaunid, vanandatud lehtede ja nelja kujundatud vahelehega rõngasköites märkmikud. Märkmikute suuruseks tuleb ca 20x11 cm. Tähelepanu on öko-stiilile iseloomulikel mixed media tehnikatel, võtetel, nüanssidel, detailidel. 

Iga osaleja saab personaalse materjalidekomplekti, millest jätkub õpitoas töötamiseks ja võib-olla ka koju kaasa võtmiseks, et öko-lainel luua veel midagi huvitavat!

Õpituba sobib ka algajatele. Alates vanusest 14. a. Töökeeled: eesti ja vene.
Kestvus: 6-7 tundi

Eelmiste rühmade tagasiside:

Aleksandra M. Ma pean kohe ütlema, et see koolitus oli parim, kus ma kunagi olen osalenud. Ruumipuudust ei olnud, sai vabalt oma kohal meisterdada. Eriti meeldiv oli asjaolu, et igaühe jaoks olid ettevalmistatud kotikesed, ilusa kaunistusega ja väga rikkalikku sisuga. Tavaliselt on teistel koolitustel probleemiks olnud see, et on üks suur hulk materjale, kust kõik korraga otsivad endale midagi ja seetõttu sealt midagi ilusat, mis endale meeldiks, ei tule. Aega oli piisavalt, keegi ei kiirustanud tagant. See oli lausa lust meisterdada ja nautida kogu seda koolituse protsessi. Ka muid vahendeid oli piisavalt ja valik oli tõesti suur. Suured tänud koolituse eest, juhendamine oli väga hea, abivalmis. Hea meelega osalen ka muudel koolitustel. Aitäh uute kogemuste eest ja eriti inspiratsiooni eest! 

Ann V. Tere, Maria! Väga tore õpituba oli, suured tänud juhendamast. Minust on saanud juba mixed media sõltlane! 

Snežana H. Mariaga töötuba oli väga ja väga inspireeriv ja hariv, ei lihtne ega ka liiga keeruline. Sain teada uusi töövõtteid ja materjale. Kodus samal õhtul hoog oli nii sees, et meisterdasin kaarte poole ööni ;))) Loodan, et kohtume veel ja veel. Tänan väga!


Marge O. Ma sain nüüd koolitatud ja nii koolitatud, et voolab lausa üle ääre. Saan vaid kiidusõnu öelda :) Tänan südamest suurepärase kogemuse eest! 

Larissa U. Tänan väga meeldiva ja sisuka päeva eest!

Terje R. Suur, suur tänu koolituse eest! Minule väga inspireeriv koolitus, pean vaid tegema õigeid valikuid, et jääks kõige kõrvalt aega rohkem selle põneva mixed mediaga ka tegeleda:)

Eve G. Suur aitäh koolituse eest! Olen väga rahul! Oli tõesti väga huvitav ja töine retk võlumetsas!... Olen Maria mixed-media koolitusel varem ühe korra käinud ja sellest täiesti vaimustuses. Vahel tahaks ju ka midagi teistmoodi teha, mängida erinevate pastade ja värvidega. Mind vaimustab alati salapära, ka käsitöös kui esimese korraga ei ole arusaadav, kuidas töö on tehtud. Sellist salapärast kihitamist ja miksimist saime uuel koolitusel nüüd ise tekitada ja tulemus sai super ilus… Seitse tundi möödusid mängleva kergusega, saime kõigega hakkama ja töö sai koolitusel valmis. Imetlen Mariat, kes märkas kõiki ja kõike ning kellel jagus silmi ja abikäsi kõigile.
МАСТЕР-КЛАСС Блокнот в эко стиле в миксмедийной обложке 

На мастер-классе мы сделаем блокнот в эко стиле с элементами ботаники и в миксмедийной обложке. Эко тема сейчас на пике моды! Поговорим с Вами об этом стиле в скрапбукинге, поработаем с натуральными материалами, современными художественными средствами и красивой дизайнерской бумагой. 

Смастерим с нуля красивые блокноты на кольцах с состаренными страничками и четырьмя оформленными разделителями. Размер блокнота будет примерно 20 на 11 см. В центре внимания свойственные эко стилю миксмедийные приемы, нюансы и детали.

Каждый участник МК получит персональный набор материалов, которых хватит как для работы на МК, так и чтобы забрать еще что-то домой. Наверняка Вам захочется продолжить творить в этом направлении!

Мастер-класс подходит для любого уровня, с 14 лет. Рабочи языки: эстонский и русский.
Продолжительность: 6-7 часов.