Video-koolitus "Mixed media altered brush"

Hurraaa! Piirangute tõttu päriselus ära jäänud koolitus kolis Internetti! :)

Õpitoas loome kauni kunstiobjekti, kasutades aluseks suurt pintslit. Altered Brush (ehk muudetud, kaunistatud pintsel) on maailmas väga populaarne ruumiline kunstiobjekt, mille peal segatehnikaid praktiseerida. Pintsli kuju annab lõpmatult palju disainivõimalusi. Mixed media pintslist saab iga pühendunud kunstisõbra töötoa seinakaunistus. Kindlasti guugeldage seda terminit inglise keeles :)

Koolitusel töötame savi-, tekstiil-, metall-, paber-, klaas ja chipboard-kaunistustega. Õpime tundma 3D-geeli, kuivi värve, toppinguid jpm. Tähelepanu on ruumilise dekooriga ruumilise objekti kaunistamise nüanssidel. 
Plaanis on valmistada heledates toonides kevadine pintsel. Soovi korral saavad osalejad pintsli värvi ka pisut varieerida. 

KOOLITUSE HIND: 55 EUR

Iga video-koolituse soetanud osaleja saab:

1. Privaatse veebilingi ette salvestatud videole (130 min!). Video on väga põhjalik, rahulikus tempos ja eesti keeles. Video-link jääb kliendile alatiseks.

2. Personaalse materjali komplekti (pintsel, dekoorielemendid, mixed media vahendid jne) enda valitud pakiautomaati.* Saate- ja pakendikulu on koolituse hinna sees.

3. Vajadusel ka koolitajalt e-maili teel tagasiside ja nõuande saamise võimaluse.

4. Sooduskupongi www.MagicAttic.eu e-poes kasutamiseks.


* Kursuse läbimiseks läheb Sul vaja paar sünteetilisi pintslit (suurem ja väiksem). Kasuks tuleb ka fööni (ideaalis embossingu fööni) olemasolu.


                                 KURSUSE RAAMES VALMINUD PINTSLID:KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED:

Olen täiesti algaja. Kas saan hakkama?

Jah, muidugi. Kogu video-koolituse jooksul räägin ma kaasa ja seletan iga nüanssi. Kõik saavad kindlasti hakkama! Probleemide / küsimuste tekkimisel kirjutage mulle julgelt magicatticdesign@gmail.com või Facebooki lehel Magic Attic Design. Vastan esimesel võimalusel. Kasuks tuleb kui saadate ka pilti oma tehtud tööst, et saaksin paremini nõustada.

Mis platvormil on video? Kui kaua säilib ligipääs?

Video-koolitus on salvestatud YouTube platvormile. Ligipääs jääb õpilasele niikaua kui YouTube eksisteerib.

Kuidas saan koolituse eest tasuda? Kas esitate arve?

Video-koolituse eest saab tasuda:
  • Eelistan pangaülekannet oma pangakontole. 
  • Aga vajadusel saan ka ettevõttele arve (või e-arve) esitada. Arve tuleb KM-ta.
  • Võib tasuda ka PayPal kaudu. Koolituse maksumusele lisandub ka komisjoni tasu 1.87 EUR. Koolitusele registreerumisel mainige palun, kuidas soovite tasuda.
Kas ma saan seda koolitust sõbrannaga kahasse osta?

Minu online-koolitus on autoriõigusega kaitstud ja seda ei ole lubatud kopeerida, edasi müüa ja jagada. Iga koolituse soetanud inimene saab ühe materjali komplekti, mille sisust jätkub ühe kunstiobjekti loomiseks.

Kas ma saan osta ainult koolitust? 

Jah, saab osta ainult video-koolitust ilma materjali komplektita. Video-koolituse hinnaks tuleb sellisel juhul 40 EUR. 
Antud võimalus sobib ka välismaal elavatele eestalastele, kes tahaksid vaadata koolitust, kuid ei soovi tasuda materjalide saatmise eest välismaale.

Kas ma saan osta ainult materjali komplekti?

Ei, see ei ole võimalik.

Elan välismaal. Kas saadate koolituse materjalid ka Eestist väljapoole?

Online-koolituse hinnas on saatmine pakiautomaati Eesti piires. Kui soovite tellida materjali komplekti välismaale, tuleb tasuda saatekulud. Sellest lepime kokku e-maili teel.
Samuti saate osta ka ainult video-koolitust ilma materjali komplektita. Video-koolituse hinnaks tuleb sellisel juhul 40 EUR. 

Mul on Teie kinkekaart, mis annab õiguse tasuta koolitusele. Kas ma saan seda kaarti kasutada antud koolituse "ostmiseks"?

Jah, kui Teil on kehtiv Magic Attic Design kinkekaart, saate selle eest soetada koolituse videole ligipääsu. Materjali komplekti eest palun juurde maksta 15 EUR. Palun kirjutage mulle meilile, et Teil on kaart ja soovite seda kasutada. Kui ei soovi materjale, siis piisab vaid ühest kirjast ja saategi ligipääsu videole. Kui soovite ka materjale, siis andke mulle teada palun. Postitan need Teile kui raha laekub.

Kas ma saan tellida seda koolitust sõbrannale kingituseks? Kuidas see toimib?

Jah, loomulikult. Sellisel juhul toimime nii:
  • Kirjutate mulle oma soovist. Kirjutage kellele kingitus läheb ja kas materjalid saadan Teile või sõbrannale otse. Kui sõbrannale otse, siis kirjutage palun ka temale sobilik automaat ja tema tel. number. Kindlasti kirjutage mulle ka sõbranna e-mail.
  • Saate minult kirja pangarekvisiitidega ja tasute arve. 
  • Postitan materjalid. Saadan Teie ja/ sõbranna e-mailile virtuaalse kinkekaardi, kus kirjutan, et talle kingiti online-koolitus. Soovi korral võin lisada kaardile ka Teie sõnumit. 
  • Seejärel saadan sõbranna e-mailile video-koolituse URL.
On veel küsimusi? Kirjuta mulle: magicatticdesign@gmail.com!
Maria Lillepruun


TEISED MARIA LILLEPRUUNI MIXED MEDIA PINTSLID: