Video-koolitus "Päkapiku uks"


Tere! 

Maria Lillepruun siin. Mu 2021. a jõuluõpituba kolis Internetti! Sel aastalõpul pakun Teile luua midagi suhteliselt kerget ja armsat oma kodu jaoks. PÄKAPIKU USTE trend on viimasel paaril aastal olnud maailmas tõusuteel. Eriti armastatud on säärased nunnud väikesed uksed skandinaavia maades. Miks mitte tuua seda lõbusat moodi ka meile? 

Päkapiku uks on väike armas ukseke, mida võib paigaldada omale koju soovitud seina äärde, vajadusel ka seinaliistu ette või kohale. Seda ust kasutavad meelsasti päkapikud, kes tulevad detsembris Teie majja kingitusi tooma. Uksed on kõikide päkapikkude poolt heaks kiidetud!!! :)

Päkapiku uksi müüakse mõnikord Internetis, kuid nad on tavaliselt tehtud plastikust ja võivad olla üsna lapsikud ja ühenäolised. Teie saate aga luua just Teie majja sobiva ukse, kusjuures loomeprotsessi võib kaasata terve pere! Konstruktsioon näeb ette ka ukse avamise võimalust. Ukse taga aga peitub väga eriline võlumaailm...KOOLITUSE HIND: 30 EUR

Ostusoovist kirjuta Mariale: magicatticdesign@gmail.com
Kui vajad arve ettevõttele, pane kirja palun selle rekvisiidid.

Iga video-koolituse soetanud osaleja saab:

1. Privaatse veebilingi ette salvestatud videole (1 h 20 min). Video on põhjalik, rahulikus tempos ja eesti keeles. Video-link jääb kliendile alatiseks. Videos ei jäta ma midagi vahele, näete ka erinevaid apsakaid mis võivad töö käigus juhtuda ja õpite neid vältima :)

2. Ukse konstrueerimise komplekti!*

3. Vajadusel ka koolitajalt e-maili teel tagasiside ja nõuande saamise võimaluse.

* KOMPLEKTIS ON:

- Päkapiku ukse toorik (15 x 7 cm, materjal: 3mm MDF)
- PVA liim
- Sobivas suuruses magnetid (2 tk)
- Tekstiilteip (2 erinevat värvi)
- Kleepmass 
- Kartong
+ boonusena valge käsitööna valminud jõulutäht

* Lisaks läheb vaja ka asju mis KOMPLEKTI EI KUULU:

- Kaks-kolm tooni akrüülvärvi oma valikul. Kasuks tuleb valge värv või akrüülkrunt.
- Paar tilka tugevat polümeerliimi (nt Moment Kristall või superliim) magnetite liimimiseks
- Ukse dekoor oma valikul
- Sünteetiline pintsel ukse värvimiseks
- Käärid
- Ukse taga oleva võlumaailma pilt. Selleks võib olla ise prinditud värviline foto (detailsemalt näed koolitusel), aga ka disainpaberist või ajakirjast väljalõigatud pilt.

- Koolitusel näitan boonusena kuuma embossingu tehnikat ukse kaunistusel. Seda võib aga ei pea kordama. Antud tehnika eeldab embossingu fööni ja pulbri olemasolu.
KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED:

Olen täiesti algaja. Kas saan hakkama?

Jah, muidugi. Kogu video-koolituse jooksul räägin ma kaasa ja seletan iga nüanssi. Kõik saavad kindlasti hakkama! Võib meisterdada ka lastega. Probleemide / küsimuste tekkimisel kirjutage mulle julgelt magicatticdesign@gmail.com või Facebooki lehel Magic Attic Design. Vastan esimesel võimalusel. Kasuks tuleb kui saadate ka pilti oma tehtud tööst, et saaksin paremini nõustada.

Mis platvormil on video? Kui kaua säilib ligipääs?

Video-koolitus on salvestatud YouTube platvormile. Ligipääs jääb õpilasele niikaua kui YouTube eksisteerib.

Kuidas saan koolituse eest tasuda? Kas esitate arve?

Video-koolituse eest saab tasuda:
  • Eelistan pangaülekannet oma pangakontole. 
  • Vajadusel saan ka ettevõttele arve (või e-arve) esitada. Arve tuleb KM-ta.
  • Võib tasuda ka PayPal kaudu. Koolituse maksumusele lisandub ka komisjoni tasu 1.87 EUR. Koolitusele registreerumisel mainige palun, kuidas soovite tasuda.
Kas ma saan osta mitu uksetoorikut, et valmistada korraga mitu ust?

Toorikuid on kahjuks piiratud koguses. Seega ühele koolituse soetanud kliendile saan pakkuda maksimum 3 materjali komplekti. Lisakomplekti hinnaks on 9 EUR.

Kas ma saan seda koolitust sõbrannaga kahasse osta?

Minu online-koolitus on autoriõigusega kaitstud ja seda ei ole lubatud kopeerida, edasi müüa ja jagada. Iga koolituse soetanud inimene saab ühe materjali komplekti, mille sisust jätkub ühe kunstiobjekti loomiseks.

Kas ma saan osta ainult koolitust? 

Jah, saab osta ainult video-koolitust ilma materjali komplektita. Video-koolituse hinnaks tuleb sellisel juhul 20 EUR. 
Antud võimalus sobib ka välismaal elavatele eestalastele, kes tahaksid vaadata koolitust, kuid ei soovi tasuda materjalide saatmise eest välismaale.

Kas ma saan osta ainult materjali komplekti?

Ei, see ei ole võimalik.

Elan välismaal. Kas saadate koolituse materjalid ka Eestist väljapoole?

Online-koolituse hinnas on saatmine pakiautomaati Eesti piires. Kui soovite tellida materjali komplekti välismaale, tuleb tasuda saatekulud. Sellest lepime kokku e-maili teel. Baltikumi, Soome ja Rootsi piires on saatekulud 5-10 EUR ringis.
Samuti saate osta ka ainult video-koolitust ilma materjali komplektita. Video-koolituse hinnaks tuleb sellisel juhul 20 EUR. 

Mul on Teie kinkekaart, mis annab õiguse tasuta koolitusele. Kas ma saan seda kaarti kasutada antud koolituse "ostmiseks"?

Jah, kui Teil on kehtiv Magic Attic Design kinkekaart, saate selle eest soetada koolituse videole ligipääsu. Materjali komplekti eest palun juurde maksta 10 EUR. Palun kirjutage mulle meilile, et Teil on kaart ja soovite seda kasutada. Kui ei soovi materjale, siis piisab vaid ühest kirjast ja saategi ligipääsu videole. Kui soovite ka materjale, siis andke mulle teada palun. Postitan need Teile kui raha laekub.

Kas ma saan tellida seda koolitust sõbrannale kingituseks? Kuidas see toimib?

Jah, loomulikult. Sellisel juhul toimime nii:
  • Kirjutate mulle oma soovist. Kirjutage kellele kingitus läheb ja kas materjalid saadan Teile või sõbrannale otse. Kui sõbrannale otse, siis kirjutage palun ka temale sobilik automaat ja tema tel. number. Kindlasti kirjutage mulle ka sõbranna e-mail.
  • Saate minult kirja pangarekvisiitidega ja tasute arve. 
  • Postitan materjalid. Saadan Teie ja/ sõbranna e-mailile virtuaalse kinkekaardi, kus kirjutan, et talle kingiti online-koolitus. Soovi korral võin lisada kaardile ka Teie sõnumit. 
  • Seejärel saadan sõbranna e-mailile video-koolituse URL.
On veel küsimusi? Kirjuta mulle: magicatticdesign@gmail.com!