Jõulukoolitused 2022

 Selle aasta jõulukoolitused Teeme Teistmoodi käsitöösalongis Tallinnas (Tondi 50)


UUS! KAARDID "JÕULUD AKNA TAGA" 17.11.2022 kl 18-21.00Selles jõulukaardi õpitoas valmistame kaks jõulukaarti mixed media elementidega. Kaardid tulevad kahes populaarses suuruses: 15x15 cm ja 21x10 cm. Loome kaartidel erilist talvist hügge-tunnet, sest peakaunistuseks tulevad ilusa lumise vaatega aknakesed. Hoiame kinni skandinaavlikust värvigammast (sinine, pruun, hall, beež ja valge), kuid õpitoas pakutavate kaunistuste valik on väga suur. Igaüks saab valida südamelähedast dekoori ja luua kaks väikest kordumatut kunstiteost. Töötame sprei-värvide, lund imiteeriva tekstuurpasta, embossing pulbrite ja toppingutega.

Hind ja kestvus:  33 EUR / 3 tundi
Võta kaasa:  embossingu föön (selle puudumisel tavaline juukseföön), suured käärid, väikesed teravad käärid paberist väljalõikamiseks

NB! Vajalik ettemaks koolitaja arveldusarvele enne õpitoa algust. Ettemaksu jaoks vajalik info saadetakse e-mailiga.

***

LUMISED MAJAD 26.11.2022  kl 11-17.00Õpitoas valmistame linna ja küla stiilis päkapikumaju. Nendega saab talvel aknalauda või raamaturiiulit kaunistada. Kodus võib sisse asetada LED-küünla, et majakesed hakkaksid hubaselt helendama. Majakestesse on kerge peita ka pisikingitusi pereliikmetele!

Osalejad saavad valida, mitu majakest nad soovivad valmistada. Pakkumisel on 4 erinevat mudelit ja 4 erinevat tehnikat. Et õpituba oleks huvitav ja hariv, kasutame majakestel hulganisti erinevaid mixed media materjale. Seinte, katuste ja aknaraamide dekoreerimisel rakendame erinevaid tehnikaid. Töötame tekstuurpastade, akrüülvärvide, vahade, krakleelaki, dekoratiivse liiva, lund imiteeriva tekstuurpasta ja kunstlumega.

Hind ja kestvus:
2 vabalt valitud majakest - 45 EUR (~ 4 tundi)
3 majakest - 55 EUR (~ 5 tundi)
4 majakest - 65 EUR (~ 6 tundi)

Võta kaasa: föön

NB! Vajalik ettemaks koolitaja arveldusarvele enne õpitoa algust. Ettemaksu jaoks vajalik info saadetakse e-mailiga.

Eelmiste õpitubade tagasiside:

Piret S. Tänud veelkord. Maria. oled super kunstnik :) Laupäevad tehtud lumised majad on üliägedad. Loomingulist erksust ka hämarasse novembrisse. Küünlamajakesed valgustavad ja soojendavad hinge. Ole sa tervitatud, annad palju inspiratsiooni.
Tiina T. Häid õpetajaid on vähe või äkki olen mina pretensioonikas. Mulle meeldib, kui õpetaja on olemas, aga ta ei tee minu tööd ja ta ei suru enda maitset mulle peale. Kõige toredam on see, kui ka koju jõudes tunnen ma ennast õnnelikuna. Maria Lillepruun on just täpselt selline õpetaja. Soovitan! Ja väga uhked majad valmivad! Kasutatud põhiosas hookus-pookust ja natuke muud väärt kraami.
Ivi K. Ma kohe kindlasti soovitan kõigil osaleda Maria koolitustel. Eelkõige just sellepärast, et tegemist on oma ala profiga, kes südamega ja äärmiselt põhjalikult kavandab kõik oma koolitused. Käin Maria koolitustel juba viiendat aastat ja tulen tagasi alati uue imega, uskumata, et just mina olen selle teinud. Maria on väga südamlik ja rõõmsameelne, toetav ja hästi nõu andev. Ta oskab põhjalikult iseloomustada kõiki kasutatavaid materjale ning töödes saab paljusid huvitavaid materjale ka kasutada. Veel meeldib mulle Maria juures see, et ta ei tapa minu soove, loovust ja ideid. Pigem julgustab katsetama erinevaid võimalusi ja suunab mõtlema. Nii valmivad töötubades ühtepidi küll sarnased, aga samas nii individuaalsed tööd. Aitäh sulle, Maria, uute ja tegusate kohtumisteni.
Annika L. Suured tänud nii toreda koolituse eest! Väga tore oli meisterdada Sinu külalislahkes kodus ja nii päikeselise ning lahke perenaise juhendamisel. Maju imetlen jätkuvalt!

***

UUS! KUUSEEHTED TRANSFEERPOTAALIGA 01.12.2022 kl 18-20.00Uues õpitoas teeme valmis kuuseehete komplekti, mis koosneb viiest osaleja poolt valitud elemendist. MDF-st ehted tulevad suured ja uhked (kuni 15 cm), kaunistatud laseriga väljalõigatud ornamendiga. Koolitaja pakub palju erinevaid varjante. Mixed media kuuseehted tulevad kahepoolsed (st dekoor on mõlemal poolel). Dekoreerimiseks kasutame pastelltoonides kriidipastasid, akrüülvärvi, transfeerpotaali ja einevaid poolpärleid.

Hind ja kestvus:  27 EUR / 2 tundi
Võta kaasa:  föön

NB! Vajalik ettemaks koolitaja arveldusarvele enne õpitoa algust. Ettemaksu jaoks vajalik info saadetakse e-mailiga.