ÕPITOAD Lumised jõulukaardid

MAGIC ATTIC kutsub lumiste jõulukaartide koolitustele!


TALLINN 
24.11.2018 Teeme Teistmoodi salong, Õpituba I kl 10.00-13.00 ja Õpituba II kl 14.00-16.30

TARTU
01.12.2018 AireVaka stuudio, Õpituba I kl 11.00-14.00 ja Õpituba II kl. 15.00-17.30

Ühe õpitoa hind on 25 eur. Kahe õpitoa hind on 45 eur.

NB! Kõik grupid täis, v.a Tartu hommikune grupp (3 vaba kohta).ÕPITUBA I 


Valmistame Teiega kaks jõulukaarti mixed media elementidega. Kaardid tulevad traditsioonilises värvigammas ja rikkalikult dekoreeritud. Kõik osalejad saavad oma materjalide komplekti ja nagu Maria koolitustel tavaks on, saab soovi korral enamust dekoorielemente ka ise natuke muuta. Kõigil osalejatel valmivad omanäolised pidulikud jõlukaardid. Õpitoas kasutame lisaks dekoorile ka lund imiteerivat tekstuurpastat, kuuma embossingut ja erinevaid särapulbreid.
ÕPITUBA II


Selles õpitoas valmivad kaks rustikaalset jõulukaarti looduslike dekoorielementidega. Kaardid tulevad rahulikus talvises värvigammas ja rikkalikult dekoreeritud. Kõik osalejad saavad oma materjalide komplekti ja nagu tavaliselt saab soovi korral dekoorielemente ka ise natuke muuta. Kõik osalejad lähevad lõpuks koju põhjamaiselt kaunide jõlukaartidega. Õpitoas kasutame lisaks dekoorile ka kunstlund ja jääd imiteerivat kristallpuru.

Osalejate arv on piiratud. Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks. Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus e-mailile MagicAtticDesign@gmail.com Koos kinnitusmeiliga saate ka ettemaksuarve. Ettemaksu suurus on 10 €. Ülejäänud summa 15 € tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kahes õpitoas osaleda soovinud tasuvad 20 € ettemaksu ja kohapeal tuleb juurde tasuda 25 €. Kui Te ei saa mingil põhjusel valitud õpitoast osa võtta, siis palume meile teada anda hiljemalt 7 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saame ka ettemaksu tagastada. Hiljem ei ole tagastamine kahjuks võimalik. Küll saate enda asemel kedagi teist koolitusele saata.

LISAINFO
tel: 55664252
e-mail: MagicAtticDesign@gmail.com