Lumised jõulukaardidÕPITUBA I 


Valmistame Teiega kaks jõulukaarti mixed media elementidega. Kaardid tulevad traditsioonilises värvigammas ja rikkalikult dekoreeritud. Kõik osalejad saavad oma materjalide komplekti ja nagu Maria koolitustel tavaks on, saab soovi korral enamust dekoorielemente ka ise natuke muuta. Kõigil osalejatel valmivad omanäolised pidulikud jõlukaardid. Õpitoas kasutame lisaks dekoorile ka lund imiteerivat tekstuurpastat, kuuma embossingut ja erinevaid särapulbreid. Koolituse kestvus: 3 tundi.

EELMISTES ÕPITUBADES OSALENUTE TAGASISIDE:

Merle S. Suur aitäh koolituse eest! See oli väga inspireeriv ja kaardid tulid suurepärased välja. Kogetu tekitas tahtmise üle pika aja midagi ka ise teha.

Kaisa A. Veelkord aitäh väga põneva koolituse eest. Mulle meeldisid mõlemad jõulukaartide töötoad väga. Sinu töötubades on alati kuidagi väga hea ja sõbralik õhustik ka osalejate poolt.

На этом МК мы изготовим две зимние открытки с элементами mixed media. Открытки получатся в традиционной цветовой гамме и будут богато украшены. Каждый участник МК получит по собственному комплекту материалов, но смогут сами при желании поменять что-то в декоре, необязательно следовать заданным образцам. На МК мы поработаем с имитирующей снег текстурной пастой, горячим эмбоссингом и разными глиттерными пудрами. Продолжительность МК: 3 часа.
ÕPITUBA II


Selles õpitoas valmivad kaks rustikaalset jõulukaarti looduslike dekoorielementidega. Kaardid tulevad rahulikus talvises värvigammas ja rikkalikult dekoreeritud. Kõik osalejad saavad oma materjalide komplekti ja nagu tavaliselt saab soovi korral dekoorielemente ka ise natuke muuta. Kõik osalejad lähevad lõpuks koju põhjamaiselt kaunide jõlukaartidega. Õpitoas kasutame lisaks dekoorile ka kunstlund ja jääd imiteerivat kristallpuru. Koolituse kestvus: 2,5 tundi.

EELMISTES ÕPITUBADES OSALENUTE TAGASISIDE:

Kerli V. Käisin meisterdamas rustikaalses stiilis jõulukaarte Maria Lillepruuni käe all. Absoluutselt vahva õpetaja, kellel jagub silmi ja abikäsi kõikide osalejate jaoks. Tekkis tunne, nagu oleksime juba ammused tuttavad 😊 Õpitoas valminud kaardid on väga uhked ja rohkete looduslike elementidega.


Meeli P. Oli jälle üks väga tore õppepäev. Otsisin pärast metsast ja jõe äärest lepakäbisid aga asjatult, tuul ja vihm on oma töö teinud. Aga ma avastasin mooni seemnete kuprad ja sireliseemned, mida ma varem ei märganud. Koolitus õpetab loodust jälgima, seda töödes kasutama. Püüan alati meelde jätta kuidas ja millises järjekorra detaile paigutada. Mulle on iga õpetussõna vajalik. Tore, et saame ka omavahel kogemusi vahetada. Selline koos meisterdamine toob hinge sooja tunde, need mälestused jäävad. Tore on kaarte ka teistele kinkida, siis ma jagan tükikese valmistamise rõõmu. Imetlen alati kuidas Marial jätkub aega ja kannatust meile õpetusi jagada! See on tänuväärt töö!


Liisi K. Tere, Maria! Õpituba oli väga tore. Ma ei ole varem Mixed Media toodete ja tehnikaga tutvust teinud. Looduslike kaartide juures seda ka palju polnud, aga see on olnud mu teadlik valik. Väga meeldis, et igaühele oli valmis pandud kotike. Nagu kingituse oleks saanud. Põnev oli avada seda! See on väga hea nipp! 
На этом мастер-классе мы сделаем две зимние открытки в стиле рустик с использованием натуральных элементов декора. Открытки получатся в спокойной скандинавской гамме. Все участники МК получать персональные комплекты материалов, но смогут собирать свои открытки самостоятельно, если не захотят повторять композицию мастера. На МК мы поработаем с искусственным снегом и имитирующей лед хрустальной крошкой. Продолжительность МК:  2,5  часа.