Lumised majad

 


Magic Attic kutsub eksklusiivsele interjööriobjektide meisterdamise koolitusele. Õpitoas valmivad linna ja küla stiilis päkapikumajad. Nendega saab talvel aknalauda või raamaturiiulit kaunistada. Sisse asetame LED-küünla ning majakesed hakkavad Teie kodus ka väga hubaselt helendama. Samuti võivad majakesed teenida päkapiku jäetud maiustuste laoruumina :) Nendesse on kerge peita ka pisikingitusi pereliikmetele!TALV LINNAS Valmib kaks MIXED MEDIA MAJAKEST LINNA STIILIS. Et õpituba oleks huvitav ja hariv, kasutame majakestel hulganisti erinevaid mixed media materjale. Seinte, katuste ja aknaraamide dekoreerimisel rakendame erinevaid tehnikaid, kuid kokkuvõttes moodustavad majakesed harmoonilise paari.  

Iga osaleja saab personaalse komplekti majade toorikute, laserväljalõike, LED-küünalde ja käsitööna valminud lilledega. Töötame tekstuurpastade, akrüülvärvide, vahade, krakleelaki, kuuma embossingu ja kunstlumega. 

Kestvus: 4-5 tundi
TALV KÜLAS


Valmib kaks MIXED MEDIA MAJAKEST KÜLA STIILIS. Et õpituba oleks huvitav ja hariv, kasutame majakestel hulganisti erinevaid mixed media materjale. Seinte, katuste ja aknaraamide dekoreerimisel rakendame erinevaid tehnikaid, kuid kokkuvõttes moodustavad majakesed harmoonilise paari. 

Iga osaleja saab personaalse komplekti majade toorikute, laserväljalõike, LED-küünalde ja käsitööna valminud lilledega. Töötame tekstuurgeeli, eritüüpi akrüülvärvide, alkoholitintide, vaha, krakleelaki, kuuma embossingu, jääd imiteeriva tekstuurpasta, kunstlume ja dekoratiivse liivaga. 

Kestvus: 4 tundiOSALEJATE TAGASISIDE:

Piret S. Tänud veelkord. Maria. oled super kunstnik :) Laupäevad tehtud lumised majad on üliägedad. Loomingulist erksust ka hämarasse novembrisse. Küünlamajakesed valgustavad ja soojendavad hinge. Ole sa tervitatud, annad palju inspiratsiooni.

Tiina T. Häid õpetajaid on vähe või äkki olen mina pretensioonikas. Mulle meeldib, kui õpetaja on olemas, aga ta ei tee minu tööd ja ta ei suru enda maitset mulle peale. Kõige toredam on see, kui ka koju jõudes tunnen ma ennast õnnelikuna. Maria Lillepruun on just täpselt selline õpetaja. Soovitan! Ja väga uhked majad valmivad! Kasutatud põhiosas hookus-pookust ja natuke muud väärt kraami.

Ivi K. Ma kohe kindlasti soovitan kõigil osaleda Maria koolitustel. Eelkõige just sellepärast, et tegemist on oma ala profiga, kes südamega ja äärmiselt põhjalikult kavandab kõik oma koolitused. Käin Maria koolitustel juba viiendat aastat ja tulen tagasi alati uue imega, uskumata, et just mina olen selle teinud. Maria on väga südamlik ja rõõmsameelne, toetav ja hästi nõu andev. Ta oskab põhjalikult iseloomustada kõiki kasutatavaid materjale ning töödes saab paljusid huvitavaid materjale ka kasutada. Veel meeldib mulle Maria juures see, et ta ei tapa minu soove, loovust ja ideid. Pigem julgustab katsetama erinevaid võimalusi ja suunab mõtlema. Nii valmivad töötubades ühtepidi küll sarnased, aga samas nii individuaalsed tööd. Aitäh sulle, Maria, uute ja tegusate kohtumisteni.

Annika L. Suured tänud nii toreda koolituse eest! Väga tore oli meisterdada Sinu külalislahkes kodus ja nii päikeselise ning lahke perenaise juhendamisel. Maju imetlen jätkuvalt!