Mixed media lõuend

Väga põnev meistriklass MIXED MEDIA fännidele!
Õpituba on mõeldud eelkõige neile, kes huvituvad mixed media töödest, materjalidest ja tehnikatest. Õpitoas tutvustan erinevaid materjale, räägin ära mis on mis ja kus ning milleks seda kasutatakse. Jagan oma kogemust mixed media´s, näitan mõningaid töid, räägin erinevatest tehnikatest ja näitan kõike ette. Vastan küsimustele ja jagan soovitusi algajatele.

Õpitoa raames valmib mixed media lõuend (lame), mida saab hiljem seinale riputada. Keskset osa mängib lõuendil foto, seega kaasa tuleb kindlasti võtta üks (või mitu, et saaks valida) hea pilt, soovitavalt portree. Pilt võib olla ruudu-, ringi- või ristkülikukujuline, sobivad erinevad suurused alates 7x7 cm kuni 13x13cm.

Kestvus 4-5 h

EELMISTE RÜHMADE TAGASISIDE
Margot A. Aitähh Maria, oli väga tore ja põnev koolitus!
Ivi K. Tere, kallis Maria! Olite vapustavalt hea juhendaja ja see mixed meedia on ka üks vapustavalt mõnus tehnika!
Helen R. Tere Maria. Tänan Sind toreda töötoa eest, see andis üheaegselt nii teadmisi kui inspiratsiooni. Sinu õpitoas on mõnus ja lahe õhkkond ning ka algaja mixed media huviline lahkub kui suur kunstnik. Aitäh Sulle!
Kati A. Tere! Suur tänu koolituse eest! Sain palju mõtteid, kuidas edasi minna. Kindlasti soovin veel mõnest koolitusest osa saada. Tänan veelkord sind kõige eest! Super oled!!:)
Ann V. Suured tänud kahe põneva päeva eest! Nii palju uut ja huvitavat. Vaatasin juba Teie Youtube kanalit . Vägev!
Ere R. "Mixed media lõuendi" õpituba oli asjalikult töine, pakkudes uusi teadmisi paberi ja kanga kooskasutamisest. Tundsin tõelist koos tegemise rõõmu. Tänan!

Миксмедийный холст 

Замечательный мастер-класс для любителей миксмедийного скрапбукинга! Этот класс будет в первую очередь интересен тем, кто хочет узнать, что же такое MIXED MEDIA и какие материалы и техники используют художники и скрапбукеры-миксмедийщики при создании холстов с фотографиями. На мастер-классе мы познакомимся с разными материалами и техниками. Мастер поделится с Вами своим опытом, покажет многие из своих миксмедийных работ, ответит на все Ваши вопросы.

На мастер-классе каждый из участников создаст с нуля свой холст (плоский) с художественным фоном размером 30х30 см, который можно будет повесить дома на стену. Центральное место занимает на холсте фотография, поэтому надо будет принести одну удачную фотографию (а лучше несколько на выбор), которую Вы хотите оформить. В идеале портрет хорошего качества. Фотография может быть любой формы (квадрат, прямоугольник, круг) размером от 7x7 до 13x13 см.

МК длится 4-5 часов