Mixed media kaartide õpituba KULDSED JÕULUD

 


Kolme tunniga valmistame Teiega kaks erinevat, säravat, rikkalikult dekoreeritud mixed media jõulukaarti. Kõik osalejad saavad oma materjalide komplekti. Üks segatehnikas kaart tuleb kuldne ja glamuurne, teine  aga lumine ja osalejate vabalt valitud värvigammas. 
Õpitoas kasutame lisaks dekoorile ka lund imiteerivat tekstuurpastat, kuuma embossingut, erinevaid kuivi värve, särapulbreid jm. 


OSALEJATE TAGASISIDE:

Tiina A. Oli väga meeldiv õpituba. Ja kaardid tulid välja imelised. 

Piret V. On sedasi, et kui juba oma sõrme sellistele põnevatele koolitustele annad, siis terve käsi läinud :D. Vaatamata sellele koroonahullusele oli viimane koolitus sama meeldiv nagu varasemad. Ise varem kaarte selliselt teinud ei olnud, seega isiklikult mulle oli väljakutset ja põnevust küll ja küll ning loodan seda oskust veel edasigi arendada. Aitäh meeldivate koolituste eest ja loodan siiralt, et sa ei väsi oma annet jagamast. 

Hylja T. Suur tänu, Maria!!! Mulle väga meeldis sinu kursus. Sai erinevaid huvitavaid stiile ja nippe juurde õpitud! Kohtume jälle!

Liina R. Soovin anda tagasisidet väga meeldiva õhtu eest :) Olime tütrega esimest korda ja see teema on väga huvitav. Olen küll näinud sellises tehnikas töid varem, aga ei ole töötoas ise osalenud. Vaatasin ka mõningaid Teie videoid ja need on väga inspireerivad. Kohe sooviks mõne karbi või albumi teha :)

Kertu S. Aitäh toreda õpitoa eest. Kaardid meeldisid mulle väga ja tegin ka juurde inspireeritud õpitust. Meeldis väga, et sain ka ette antud disaini ja kõik koos juhendamise järgi teha, et tulemus oleks ootuspärane. 


На этом 3-х часовом МК мы изготовим две зимние, гламурные, богато украшенные открытки в смешанных техниках. Открытки получатся разные. Каждый участник МК получит по собственному комплекту материалов, но сможет сам при желании поменять цвет открытки (необязательно, например, использовать синий). На МК мы поработаем с имитирующей снег текстурной пастой, горячим эмбоссингом, сухими красками, глиттерными пудрами и т. д.