Mixed media majakesed VILJANDI 21.03.2021

MILLAL? 21.03.2021 kl 11-15.00

KUS? Viljandi, Vau! stuudio Carl Robert Jakobsoni 11

KAU PALJU MAKSAB? 45 EUR


Antud õpitoas valmib kaks MIXED MEDIA MAJAKEST oma valitud stiilis. Valida saab mitme erineva variandi vahelt:
  1. Kaks erinevat linnamaja
  2. Kaks erinevat külamaja
  3. Üks linna- ja üks külamaja omal valikul
Et õpituba oleks huvitav ja hariv, kasutame majakestel hulganisti erinevaid mixed media materjale. Seinte, katuste ja aknaraamide dekoreerimisel rakendame ka erinevaid huvitavaid tehnikaid. Nelja tunniga valmivad eksklusiivsed interjööriobjektid. Nendega saab aknalauda või raamaturiiulit kaunistada. Sisse asetame LED-küünla ning majakesed hakkavad Teie kodus ka väga hubaselt helendama. 
Soovi korral saab majadele ka "lund võluda". Nii võivad majakesed talvel teenida päkapiku jäetud maiustuste laoruumina :) Nendesse on kerge peita ka pisikingitusi pereliikmetele!
Olemasolu korral too koolitusele oma (embossingu) föön ja suured käärid!

Osalejate arv on rangelt piiratud. Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks. Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus e-mailile MagicAtticDesign@gmail.com Koos kinnitusmeiliga saate ka juhised ettemaksu teostamiseks. Ettemaksu suurus on 15 €. Ülejäänud summa (30 €) tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kui Te ei saa mingil põhjusel õpitoast osa võtta, siis palume meile teada anda hiljemalt 7 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saame ka ettemaksu tagastada. Hiljem ei ole tagastamine kahjuks võimalik. Küll saate enda asemel kedagi teist koolitusele saata.

LISAINFO: 55664252, MagicAtticDesign@gmail.comOSALEJATE TAGASISIDE:

Piret S. Tänud veelkord. Maria. oled super kunstnik :) Laupäevad tehtud lumised majad on üliägedad. Loomingulist erksust ka hämarasse novembrisse. Küünlamajakesed valgustavad ja soojendavad hinge. Ole sa tervitatud, annad palju inspiratsiooni. 

Tiina T. Häid õpetajaid on vähe või äkki olen mina pretensioonikas. Mulle meeldib, kui õpetaja on olemas, aga ta ei tee minu tööd ja ta ei suru enda maitset mulle peale. Kõige toredam on see, kui ka koju jõudes tunnen ma ennast õnnelikuna. Maria Lillepruun on just täpselt selline õpetaja. Soovitan! Ja väga uhked majad valmivad! Kasutatud põhiosas hookus-pookust ja natuke muud väärt kraami.

Ivi K. Ma kohe kindlasti soovitan kõigil osaleda Maria koolitustel. Eelkõige just sellepärast, et tegemist on oma ala profiga, kes südamega ja äärmiselt põhjalikult kavandab kõik oma koolitused. Käin Maria koolitustel juba viiendat aastat ja tulen tagasi alati uue imega, uskumata, et just mina olen selle teinud. Maria on väga südamlik ja rõõmsameelne, toetav ja hästi nõu andev. Ta oskab põhjalikult iseloomustada kõiki kasutatavaid materjale ning töödes saab paljusid huvitavaid materjale ka kasutada. Veel meeldib mulle Maria juures see, et ta ei tapa minu soove, loovust ja ideid. Pigem julgustab katsetama erinevaid võimalusi ja suunab mõtlema. Nii valmivad töötubades ühtepidi küll sarnased, aga samas nii individuaalsed tööd. Aitäh sulle, Maria, uute ja tegusate kohtumisteni.

Annika L. Suured tänud nii toreda koolituse eest! Väga tore oli meisterdada Sinu külalislahkes kodus ja nii päikeselise ning lahke perenaise juhendamisel. Maju imetlen jätkuvalt!