Mixed media tehnikad algajatele

Materjalid / Tehnikad / Tööriistad
Abstraktne pannooSee väga põnev ja põhjalik treening on mõeldud neile, kes huvituvad kaasaegsetest mixed media materjalidest ja tehnikatest. Õpitoas valmib 30x30 cm pappalusel abstraktne seinapannoo, mille peal harjutame erinevaid segatehnika võtteid. Iga osaleja saab valida trafaretid ja värvid oma maitse järgi.

Õpitoas tutvustatakse järgmised materjalid: gessod (akrüülkrundid), tekstuur- ja modelleerimispastad, trafaretid, sprei- ja kuivad värvid, tindid ja templid, embossingu pulbrid.

Kaasa tuua: embossingu föön (selle puudumisel tavaline juukseföön), suured käärid (lõikame kartongit)EELMISTE KOOLITUSTE OSALEJATE TAGASISIDE:


Piret N. Suured tänud selle toreda koolituse eest. Jäin koolitusega väga rahule. Kuna olen varasemalt hästi palju vaadanud Youtubest mixed media koolitusi ja kodus ise selle järgi õppinud, siis ei olnud koolitus minu jaoks väga raske. Kuid õppisin siiski mõningaid asju juurde ja õppida on veel palju. Osalen ka edaspidi sinu koolitustel, sest need on väga põnevad ja huvitavad. Sinu tööd super  ilusad! Samuti meeldis mulle ka seltskond. Sellistes õpitubades löövad silmad kohe särama. 

Ülle H. Mina jäin koolitusega väga rahule. Osalesin esmakordselt ja mulle oli kõik huvitav aga samas mitte raske. Aeg läks lennates.

Kertu S. Mulle väga meeldis see koolitus. Kuna olen varem ka kokku puutunud mixed meediaga, koolitus ei olnud keeruline, aga oli ikkagi väga tore taas midagi sellist teha. Sai keskenduda ja nautida protsessi.