Muinasjutuline mixed media märkmikÕpitoas valmistame Teiega muinasjutulist fantaasiamärkmikku! Intensiivse 5-tunnise koolituse raames valmib igal osalejal unikaalne A6 formaadis märkmik mixed media kaante, tekstiilist sisekaante ja 90 valge lehega sees.
Iga osaleja saab eelköidetud märkmiku ploki, et koolitusel köitmisele mitte aega kulutada. Kõik osalejad kujundavad oma märkmikud ise, valides lemmikvärve ja -kaunistusi koolitaja pakutud materjalidest. Tähelepanu on erinevatel vanandamise tehnikatel. Töötame erinevate teksuurpastade, akrüül- ja spreivärvide, krakleelaki, potaali, embossingu puudritega jne.OSALEJATE TAGASISIDE EELMISTELE KOOLITUSTELE

Mall Z. Tere! Koolitusele tulin kerge ärevustundega, kas saan hakkama. Olin algajate poolel. Nüüd võin puhtast südamest öelda, et olen 110% rahul. Andsite oma kogemusi ja oskusi edasi väga meeldivalt ja sõbralikut. Minu jaoks sujus töö paraja tempoga. Olin kartnud just seda, et kiirustades ei jõua kõike jälgida ja midagi jääb väga poolikuks. Seetõttu otsustasin juba eelnevalt, et kopeerin mõnd valmis tööd ja ei hakka kompositsiooni otsimisele aega raiskama ja püüan tehnikale pühenduda. Loodan, et saan ka edaspidi osaleda Teie kursusel.

Eve K. Tere Maria! Suur tänu väga põneva ja sisuka õpitoa eest! Mulle väga meeldis ja ootan juba järgmist õpituba.

Piret S. Armas Maria! Suur tänu imelise päeva ja suurepärase koolituse eest! Imeline tulemus sinu professionaalsel ja sõbralikul, toetaval juhendamisel. Oli palju õppida, jääb ka edaspidiseks. Sinu loositud kaardi üle olen väga õnnelik ja uhke. Mõnusat jätku! Kohtumiseni!

Tiina K. See ei olnud ainult muinasjutuline, vaid lausa müstiline! Kuus tundi kunstiteraapiat möödus lennates. Suur tänu selle eest meistrile – Maria Lillepruunile!

Egle A. Tere Maria Suur suur AITÄH Sulle ääretult huvitava, põneva ja loovust täis koolituse eest!!!  Olen siiani sellest õpitoast vaimustuses!

Tiina U. Tänan Teid südamest meeldiva koolituse eest :)

Vilma K. Mina olen koolitusega superrahul, mulle meeldib, kui saab asju rahulikus tempos teha, enamus koolitusi käib väga kiirustades ja kui maha jääd siis enam tempos ei püsi ja edasi läheb rapsimiseks ja siis ei ole enam ka soovitud tulemust. Aga enda töötulemusega jäin nüüd rahule! 

Meedi Ü. Olen vaimustuses! Tänud ja tervitused!

Eve T. Väga äge õpituba oli. Aitäh, Maria, oled superhea õpetaja!!!
МАСТЕР-КЛАСС 
Сказочный миксмедийный блокнот  

На этом увлекательном, интенсивном, 5-часовом мастер-классе мы изготовим сказочный фантазийный блокнотик форматом А6 с миксмедийной обложкой, текстильными форзацами и 90 белыми листочками внутри.
Каждый участник получит по сшитому заранее блокнотному блоку, чтобы не тратить время на переплет. Все участники выберут любимое оформление для своих блокнотов сами, используя разные, предоставленные преподавателем краски и элементы декора. Особое внимание уделим разным техникам и приемам состаривания. Поработаем с разными текстурными пастами, акриловыми и спрей-красками, кракелюрным лаком, поталью, пудрами для эмбоссинга и др.