Vintaažne mixed media märkmikÕpitoas valmistame unikaalset vanandatud märkmikku. Sisuka 6-tunnise koolituse raames valmib igal osalejal korralik A5 formaadis märkmik mitmekihiliste mixed media kaantega, ca 100 pruunist jõupaberist joonestatud lehega sees.
Iga osaleja saab eelköidetud märkmiku ploki, et koolitusel köitmisele mitte aega kulutada. Kõik osalejad kujundavad oma märkmikud ise, valides heledama (Cream) või tumedama (Mocha) põhitooni vahel. Tähelepanu on vintaažsetele töödele sobilikel vanandamise tehnikatel. Töötame kolme erineva teksuurpasta, akrüül- ja spreivärvide, krakleelaki, alkohoolsete tintide ja paatinatega jne.


OSALEJATE TAGASISIDE EELMISTELE KOOLITISTELE

Kaisa A. Suur aitäh veelkord väga huvitava koolituse eest. Minu jaoks oli väga põnev ning sisukas päev ja kuus tundi möödusid märkamatult. Mulle väga meeldib, et Marial jagub kursusel kõigi osalejate jaoks aega :) Samuti oli väga huvitav katsetada erinevaid tehnikaid ja võimalusi märkmiku kaante tegemiseks.
Mirjam T. Mulle väga meeldis see koolitus, mul oli väga põnev. Esimest korda tegin midagi nii ägedat oma kätega! Keegi ei uskunud, et ise tegin :)
Maarja K. Suured tänud taaskord põneva koolituse eest, igakord õpib midagi uut ja ma olen väga rahul :-)
Heli N. Aitäh selle imelise laupäeva eest! Olen väga rahul, nii päeva, õpetuse kui ka tulemusega. Kuigi olin väsinud pikast päevast, ei jõudnud ma õhtul oma märkmikku ära imetleda. Super! Ei olnud keeruline, aga kindlasti mitte ka igav, pigem põnev, et kui jälle uue kihi peale paned, milliseks siis töö muutub.
Inge R. Mulle väga meeldis see märkmiku tegemine, igav ei olnud kohe kindlasti, sai palju uusi nippe.
МАСТЕР-КЛАСС 
Винтажный миксмедийный блокнот  

На этом интересном 6-часовом мастер-классе мы изготовим большой многослойный блокнот (форматом А5) с миксмедийной обложкой и 100 коричневыми линоваными листами.
Каждый участник получит по сшитому заранее блокнотному блоку, чтобы не тратить время на переплет. Все участники выберут оформление для своих блокнотов сами, используя предоставленные преподавателем краски и элементы декора. Выбрать можно будет между светлой (Cream) или темной (Mocha) тональностью обложки. Особое внимание уделим разным техникам и приемам состаривания. Поработаем с тремя разными текстурными пастами, акриловыми и спрей-красками, кракелюрным лаком, алкогольными чернилами, патинами  и др.# 1 Cream 


#2 Mocha