Unisex parkimiskella õpituba


(на русском читай ниже)

Tallinnas on parkimiskella olemasolu autos hädavajalik! Aga milline näeb Teie parkimiskell välja? Kas see on igav plastikust masstoodang Alexelalt, Olerexilt või Selverist? Kas tunnete esteetilist naudingut kui enne autost väljumist asetate oma kella tuuleklaasi alla? :) Miks reklaamida kedagi teist kui selle asemel saab tutvustada välismaailmale hoopis on isikupära?

Lühikese praktilise koolituse raames loome Teiega unisex disainiga parkimiskella, mis sobib nii mees- kui ka naisautojuhtidele. Koolitaja tutvustab oma väljatöötatud võtteid ja jagab soovitusi, kuidas luua ilusat ainulaadset parkimiskella ja säilitada selle praktilisust ja vastupidavust. 

Koolitaja näidised on vaid eeskujuks, kuid üldjuhul panustame see kord grunge ja vintage stiilidele, töötame "roostes" paberiga ja jätame lilled välja :) Tule tee üks parkimiskell valmis ja kingi selle iseendale, abikaasale, õele, vennale, lapsele, sõbrale, kolleegile... See kasulik kingitus meeldib iga autojuhile!

Koolituse kestvus: 2 tundi 
Õpituba sobib ka algajatele. Alates vanusest 14. a.

Hind: 20 EUR

Osalejate arv on piiratud. 
Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks 10 EUR. 
Osalemissoovist kirjutage meilie MagicAtticDesign@gmail.com 

 Lisainfo: 55664252, MagicAtticDesign@gmail.comМК проходит на эстонском языке, но при надобности руководитель сможет осуществить  для Вас и перевод на русский.

В Таллинне водителям не обойтись без парковочных часов. Как выглядят Ваши? Неужели это типовой скучный пластик от Olerex, Alexela или Selver? Испытываете ли Вы эстетическое наслаждение, когда кладете часики под лобовое стекло автомобиля? А ведь это возможно :) Зачем рекламировать кого-то, когда можно рекламировать окружающему миру себя?

На этом коротком, но очень полезном мастер-классем мы сделаем с Вами практичные унисекс часы, которые можно будет подарить себе, мужу/жене, родителям/детям, братьям/сестрам, друзьям/коллегам. Любой автолюбитель оценит такой нужный подарок!

Руководитель поделиться с Вами своими техническими наработками. Научимся не забывать о практичности предмета, не упуская из виду его красоты :) Образцы руководителя - это просто пример, но в общих чертах мы в этот раз попработаем в стилях гранж или винтаж с "ржавой" брутальной бумагой и оставить цветочки на другой раз.

Продолжительность МК: 2 часа 
Подходит для новичков. Ограничение по возрасту: с 14 лет.

Стоимость: 20 евро

Количество участников МК ограничено. 
Необходима регистрация и предоплата 10 EUR . 
О желании участвовать пишите на MagicAtticDesign@gmail.com 

Дополнительная информация: 55664252, MagicAtticDesign@gmail.com