Uus online-koolitus "3D album "Garderoob"

 Yes! Veel üks 2021. kevadel ära jäänud koolitus kolis Internetti!


По-русски читай здесь
Pildialbum "Garderoob" on originaalne interjööriobjekt, kaunis praktiline kunstiteos! Ja uus Maria Lillepruuni online-koolitus on samuti erakordne! Selle raames valmistame just Teie piltidele sobiva albumi. Te saate ise valida albumi stiili ja värvigamma. Soovitame lähtuda kindlast olemasolevast pildiseeriast, mida soovite "garderoobis" jäädvustada.

Õpituppa registreerimisel saate Marialt vajalikud nõuanded ja juhised piltide kohta. Koostöös koolitajaga valite albumi kuju ja disainpaberikollektsiooni, mis ideaalselt sobivad just Teile.Miks soetada online-koolitust 

"3D album "Garderoob"?

 1. Video-koolitus on eesti keeles ja kestab kokku 5,5 tundi! Ükski tööetapp ei jää vahele. Kõik sammud on dokumenteeritud ja põhjalikult seletatud. 
 2. See on nagu stuudios kohapeal meisterdamine, kuid parem! Oled turvaliselt oma kodus, saad iga hetk video pausile panna ja soovitud ajal uuesti vaadata. Oled oma aja peremees!
 3. Video jääb Teile alatiseks.
 4. Koolituse soetanud saavad personaalse isikustatud materjalide komplekti! Komplekti kuuluvad garderoobi toorik, PVA liim, disainpaber, väljalõiked, kaunistusnupud, mitmed laserväljalõiked (chipboard), akrüülvärv, lilled, pits, toppingud ja palju muud dekoori sõltuvalt valitud temaatikast! Komplekti saadame tasuta Teie valitud pakiautomaati.*
 5. Valida saab viiest erinevast Fabrika Decoru albumi toorikust ja kümnetest disainpaberitest www.MagicAttic.eu e-poest!
 6. Igal osalejal valmib ainulaadne oma sentimentaalse väärtusega interjööriobjekt!
 7. Soovi korral saad sama koolituse järgi hiljem ka teisigi taolisi albumeid valmistada, muutes nende stiili just oma maitse ja vajaduse järgi. Imeline kingitus lähedastele, eks ole? 
 8. Osalejad saavad ka sooduskupongi www.MagicAttic.eu e-poes kasutamiseks.
 9. Vajadusel saad alati koolitajalt e-maili teel tagasisideInformatiivne tugi säilib, st nõuandeid võib soovi korral saada ka palju hiljem, kas või aasta pärast. Peaasi et jääksite oma tööga ise rahule! :)
 10. Koolitusel räägib autor põhjalikult sellest, kuidas:
 • garderoobi toorikut kokku panna ja millega seda värvida;
 • valida ja kasutada taustadisainpaberit;
 • valmistada ette väikeses suuruses pildid;
 • valida piltidega sobivat dekoori;
 • komponeerida dekoori pildiga (Jah, tegeleme väga põhjalikult kompositsiooniga!!! Iga sammu seletatakse!);
 • täiendada dekoreeritud "riidepuud" oluliste pisikaunistustega;
 • lisada mixed media võtteid ja täiustada oma albumit!


* Koolituse läbimiseks läheb Teil vaja paar sünteetilisi pintslit (suurem ja väiksem), kääre ja omal valikul liimi. Koolitaja kasutab Moment Kristalli, mis ei ole komplektis.


Videos näidatakse erineva temaatikaga albumite "riidepuude" dekoreerimist! 

Beebi- või lapse (laste) pildid
Mehelik / poisilik või naiselik pildiseeria (portreed või buduaaripildid)
Looduslik fantaasiapildiseeria või vintaažsed esivanemate pildid
Pulmad / romantiline paar või Jõulud (talvepildid)

KOOLITUSE HIND MATERJALIDEGA: 70 EUR
AINULT VIDEO: 40 EUR

Kas soovid valmistada oma "Garderoobi"? 
Siis kirjuta oma soovist otse koolitajale: 
👉 magicatticdesign@gmail.com 👈


KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED:

Olen täiesti algaja. Kas saan hakkama?

Jah, muidugi. Kogu video-koolituse jooksul räägin ma kaasa ja seletan iga nüanssi. Kõik saavad kindlasti hakkama! Probleemide / küsimuste tekkimisel kirjutage mulle julgelt magicatticdesign@gmail.com või Facebooki lehel Magic Attic Design. Vastan esimesel võimalusel. Kasuks tuleb kui saadate ka pilti oma tehtud tööst, et saaksin paremini nõustada.

Mis platvormil on video? Kui kaua säilib ligipääs?

Video-koolitus on salvestatud YouTube platvormile. Ligipääs jääb õpilasele niikaua kui YouTube eksisteerib.

Kuidas saan koolituse eest tasuda? Kas esitate arve?

Video-koolituse eest saab tasuda:
 • Eelistan pangaülekannet oma pangakontole. 
 • Aga vajadusel saan ka ettevõttele arve (või e-arve) esitada. Arve tuleb KM-ta.
 • Võib tasuda ka PayPal kaudu. Koolituse maksumusele lisandub ka komisjoni tasu 1,87 EUR. Koolitusele registreerumisel mainige palun, kuidas soovite tasuda.
Kas ma saan seda koolitust sõbrannaga kahasse osta?

Minu online-koolitus on autoriõigusega kaitstud ja seda ei ole lubatud kopeerida, edasi müüa ja jagada. Iga koolituse soetanud inimene saab ühe materjali komplekti, mille sisust jätkub ühe kunstiobjekti loomiseks.

Kas ma saan osta ainult koolitust? 

Jah, saab osta ainult video-koolitust ilma materjali komplektita. Video-koolituse hinnaks tuleb sellisel juhul 40 EUR. 
Antud võimalus sobib ka välismaal elavatele eestalastele, kes tahaksid vaadata koolitust, kuid ei soovi tasuda materjalide saatmise eest välismaale.

Kas ma saan osta ainult materjali komplekti?

Ei, see ei ole võimalik. Küll aga saate iga hetk osta garderoobalbumi toorikut ja erinevaid disainpabereid ning kaunistusi meie www.MagicAttic.eu e-poest.

Elan välismaal. Kas saadate koolituse materjalid ka Eestist väljapoole?

Online-koolituse hinnas on saatmine pakiautomaati Eesti piires. Kui soovite tellida materjali komplekti välismaale, tuleb tasuda saatekulud. Sellest lepime kokku e-maili teel.
Samuti saate osta ka ainult video-koolitust ilma materjali komplektita. Video-koolituse hinnaks tuleb sellisel juhul 40 EUR. 

Mul on Teie kinkekaart, mis annab õiguse tasuta koolitusele. Kas ma saan seda kaarti kasutada antud koolituse "ostmiseks"?

Jah, kui Teil on kehtiv Magic Attic Design kinkekaart, saate selle eest soetada koolituse videole ligipääsu. Materjali komplekti eest palun juurde maksta 30 EUR. Palun kirjutage mulle meilile, et Teil on kaart ja soovite seda kasutada. Kui ei soovi materjale, siis piisab vaid ühest kirjast ja saategi ligipääsu videole. Kui soovite ka materjale, siis andke mulle teada palun. Valime nad koos välja ja ma postitan paki Teie valitud automaati kui raha laekub.

Kas ma saan tellida seda koolitust sõbrannale kingituseks? Kuidas see toimib?

Jah, loomulikult. Sellisel juhul toimime nii:
 • Kirjutate mulle oma soovist. Kirjutage kellele kingitus läheb ja kas materjalid saadan Teile või sõbrannale otse. Kui sõbrannale otse, siis kirjutage palun ka temale sobilik automaat ja tema tel. number. Kindlasti kirjutage mulle ka sõbranna e-mail.
 • Saate minult kirja pangarekvisiitidega ja tasute arve. 
 • Postitan materjalid. Saadan Teie ja/ sõbranna e-mailile virtuaalse kinkekaardi, kus kirjutan, et talle kingiti online-koolitus. Soovi korral võin lisada kaardile ka Teie sõnumit. 
 • Seejärel saadan sõbranna e-mailile video-koolituse URL.
On veel küsimusi? Kirjuta mulle: magicatticdesign@gmail.com!
Maria Lillepruun

0 коммент. :

Post a Comment