Õpituba "Mixed media tehnikad algajatele" Tallinn 24.10.2021

                      Materjalid / Tehnikad / Tööriistad / Abstraktne pannooKOHT
Teeme Teistmoodi Käsitöösalong (Tondi 50, Tallinn)
AEG
24. oktoober 2021, kell 11.00-16.00 (pühapäev)
HIND
45 EUR

See väga põnev ja põhjalik treening on mõeldud neile, kes huvituvad kaasaegsetest mixed media materjalidest ja tehnikatest. Õpitoas valmib 30x30 cm pappalusel abstraktne seinapannoo, mille peal harjutame erinevaid segatehnika võtteid. Iga osaleja saab valida trafaretid ja värvid oma maitse järgi.

Õpitoas tutvustatakse MIXED MEDIA kunstisuunda, kasutatavaid materjale ja tööriistu. Lähemalt tutvume gesso (akrüülkrundi), tekstuurpasta, trafarettide, sprei- ja kuivade värvide, tintide ja templite, embossingu pulbritega.

Kaasa tuua: embossingu föön (selle puudumisel tavaline juukseföön), suured käärid (lõikame kartongit).

Osalejate arv on piiratud. Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks. Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus e-mailile MagicAtticDesign@gmail.com Koos kinnitusmeiliga saate ka ettemaksuarve. Ettemaksu suurus on 15 €. Ülejäänud summa (30 €) tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kui Te ei saa mingil põhjusel õpitoast osa võtta, siis palume meile teada anda hiljemalt 5 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saame ka ettemaksu tagastada. Hiljem ei ole tagastamine kahjuks võimalik. Küll saate enda asemel kedagi teist koolitusele saata.

Hea osaleja!
Selleks, et meie kõigi koolituselamus oleks võimalikult turvaline, tuleb vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele esitada stuudios, kas:
  • tõend vaktsineerimiskuuri läbimise (kehtiv kuni 1 aasta pärast vaktsineerimiskuuri lõppu),
  • COVID-19 läbipõdemise (kuni 6 kuud pärast läbipõdemist) 
  • või koroonatesti negatiivse tulemuse kohta (kiirtesti kehtivusaeg on seejuures 48 tundi ja RNA-testi kehtivus 72 tundi).
  • NB! Stuudios saab väikese raha eest kiirtesti soetada ja kohapeal teha. Selleks tule palun kohale veerandtundi varem.
Palun hoolivat ja mõistvat suhtumist!

LISAINFO
tel 55664252
või MagicAtticDesign@gmail.com